Natočvideo

VÝMĚNA KOLEJÍ VE VRATISLAVICÍCH ZTĚŽUJE život místním! Musí zdolat příkop!

VÝMĚNA KOLEJÍ VE VRATISLAVICÍCH ZTĚŽUJE život místním! Musí zdolat příkop!

23.06.2015 – Petra Vostatková

Vratislavice nad Nisou, část města Liberce, se v posledních měsících dostala do obtíží kvůli výměně kolejí, která v místě probíhá od dubna. Podívejte se, co musí obyvatelé činžovních domů překonat cestou domů.

Trápí vás situace ve vašem městě? Chcete ji změnit? Video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Výměnu a inovaci kolejiště, kdo by nejásal, řeknete si. Obyvatelům Vratislavic však do smíchu rozhodně není. Reportér NatočVideo.cz Roman Trubáček zdokumentoval kolejiště, které "odřízlo" místní od okolního světa.

Jak nás reportér Roman informoval, opravy kolejiště započaly koncem dubna tohoto roku a opravy přejezdu začaly 22. června. "S dělníky na stavbě se dohadujeme téměř denně o příjezdové komunikaci k domu. Když se nám podaří zaparkovat před domem, jsou schopni nás 2-3 auty zablokovat, takže když v sobotu potřebuje manželka jet na nákup musí dělníky požádat, aby jí odjezd umožnili To však představuje i několik desítek minut času, než se najde majitel vozu popř.klíčky od vozu!" popisuje problémy s dělníky, kteří pracují na výměně kolejiště.

Zajímalo nás, zda k domům na druhé straně vede i jiná cesta. "Obyvatelé domů na druhé straně kolejí mají možnost vozem přijet k domu pouze přes tento přejezd. Z druhé strany vede stezka pro pěší se sklonem min 15stupňů a vozem to nelze. Navíc je tato stezka k tramvajové zastávce asi o 15 min delší."

"Každý den vidím sousedy a sousedky s taškami nákupů a s dětmi za ruku jak se pokoušejí zdolat tento přejezd. Dnes se dokonce pan Appelt přímo před zraky dělníků opírajících se o lopaty zřítil pod jejich nohy a jedna starší paní byla převedena za pomoci svého vnuka a přihlížejících dělníků." odpověděl reportér Roman Trubáček na dotaz, zda viděl místní obyvatele s problémy zdolávat opravovaný přejezd. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

U CHRÁŠŤAN HOŘÍ LES, v pohotovosti hasiči z celých Čech!

U CHRÁŠŤAN HOŘÍ LES, v pohotovosti hasiči z celých Čech!
Play

Dlouhodobé sucho a teploty k třiceti stupňům poslední měsíc zapříčinily požáry lesů a polí po celé České republice. V Chrášťanech zasahovaly jednotky nejen z Rakovnicka, ale nakonec se přidali i Plzeňští, Karlovarští a ze středních Čech. Na místo byl povolán i vrtulník. Hasiči jsou na místě nadále, jedná se o požár kořenů, které jsou v podzemí! Celý článek

VIDEO DNE:Policisté ve Zlíně pomáhali! Odtlačili nepojízdný vůz!

VIDEO DNE:Policisté ve Zlíně pomáhali! Odtlačili nepojízdný vůz!
Play

"Pomáhat a chránit", policejní heslo, které je častokrát terčem posměchu. Tentokrát se zlínští policisté ukázali v tom nejlepším světle! Celý článek

NEPOCHOPÍTE! Celým tělem narazila do autobusu! Video získává hlavní prémii!

NEPOCHOPÍTE! Celým tělem narazila do autobusu! Video získává hlavní prémii!
Play

Neděle a to znamená jediné! Ocenění čtyř nejlepších videí za poslední týden v Diváckých zprávách! Která videa si rozdělí 20.000 korun? Sledujte Divošky každý den v 19:40 na Primě! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.