Natočvideo

ZAMRZLÉ ČESKO! Tramvaje přimrzají ke kolejím i v Praze

ZAMRZLÉ ČESKO! Tramvaje přimrzají ke kolejím i v Praze

03.12.2014 – Tereza Kušová

V Praze bude do poledne jezdit 90 procent tramvajových linek. Už nyní jezdí v metropoli 17 linek a většina po svých trasách. Do 14 hodin by se měly do pražských ulic vrátit všechny tramvaje. Postupně ubývají náhradní autobusové spoje a metro začíná jezdit podle denního jízdního řádu.

Komplikuje námraza dopravu i ve Vašem okolí? Natočte to a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ve středu ráno je situac v pražské MHD o poznání lepší. Mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková potvrdila, že do ulic byli nasazeni tzv. informátoři, tedy lidé, kteří neustále poskytují lidém informace o spojích městské dopravy v metropoli.

Jako první tramvaj vyrazila do ulic v úterý odpoledne linka 9. K ní se pak přidaly linky 3, 12, 18 a 20. Ve středu po šesté hodině ranní už pražskými ulicemi křižovaly další tramvajové soupravy s čísly 4, 5, 8, 17, 22 a 26. Dašlí 1, 7, 10 a 11 se vrátily na trať před osmou ráno. Tramvaje jezdí po svých obvyklích trasách, až na 3 a 17, které jezdí částečně. Spoje vyjíždějí častěji, aby troleje nestihly zamrznout a neopakovala se úterní ranní situace.

Situaci pražské hromadné dopravy sledujete i vy, diváčtí reportéři. V článku jsou použita videa Zdeňka PolejeTomáše, Jurija Krasna.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Praha zažila COLOR RUN A "VZKAZY Z MÍSY"! Náročná sobota v hlavním městě!

Praha zažila COLOR RUN A
Play

Barevné šílenství ve Stromovce, ale také upozornění na změny klimatu přímo ze záchodové mísy, taková byla sobota 30. května v Praze. Celý článek

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun
Play

Neděle znamená jediné, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz rozdávají prémii 20.000 korun. Tentokrát jsme pro desetitisícovou prémii vyrazili do lesa za divočáky. Celý článek

VIDEO DNE: 90 let starý řidičský průkaz! Natočila ho Markéta Nyplová

VIDEO DNE: 90 let starý řidičský průkaz! Natočila ho Markéta Nyplová
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.