Natočvideo

ZAMRZLÉ ČESKO! Tramvaje přimrzají ke kolejím i v Praze

ZAMRZLÉ ČESKO! Tramvaje přimrzají ke kolejím i v Praze

03.12.2014 – Tereza Kušová

V Praze bude do poledne jezdit 90 procent tramvajových linek. Už nyní jezdí v metropoli 17 linek a většina po svých trasách. Do 14 hodin by se měly do pražských ulic vrátit všechny tramvaje. Postupně ubývají náhradní autobusové spoje a metro začíná jezdit podle denního jízdního řádu.

Komplikuje námraza dopravu i ve Vašem okolí? Natočte to a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ve středu ráno je situac v pražské MHD o poznání lepší. Mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková potvrdila, že do ulic byli nasazeni tzv. informátoři, tedy lidé, kteří neustále poskytují lidém informace o spojích městské dopravy v metropoli.

Jako první tramvaj vyrazila do ulic v úterý odpoledne linka 9. K ní se pak přidaly linky 3, 12, 18 a 20. Ve středu po šesté hodině ranní už pražskými ulicemi křižovaly další tramvajové soupravy s čísly 4, 5, 8, 17, 22 a 26. Dašlí 1, 7, 10 a 11 se vrátily na trať před osmou ráno. Tramvaje jezdí po svých obvyklích trasách, až na 3 a 17, které jezdí částečně. Spoje vyjíždějí častěji, aby troleje nestihly zamrznout a neopakovala se úterní ranní situace.

Situaci pražské hromadné dopravy sledujete i vy, diváčtí reportéři. V článku jsou použita videa Zdeňka PolejeTomáše, Jurija Krasna.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Jak si usnadnit práci? Stačí mít ještěrku!

VIDEO DNE: Jak si usnadnit práci? Stačí mít ještěrku!
Play

Pracovat je krutá daň za to, že dostáváme výplatu. Někdo si umí manuální práci usnadnit a možná z toho udělat i zábavu. Celý článek

NEBEZPEČÍ, KAM SE PODÍVÁŠ - na silnici, v kontejneru ...

NEBEZPEČÍ, KAM SE PODÍVÁŠ - na silnici, v kontejneru ...
Play

Některým lidem opravdu není pomoci. I když jsou několikrát upozorňování, aby tam nelezli, stejně tam vlezou. I když jim jasně červená naznačuje, aby nevcházeli do vozovky, stejně tam vlezou, i když na silnici není přechod, stejně přejdou. Jsme velmi jednoduchý druh a zkrátka nám není pomoci. Celý článek

NEPOCHOPÍTE! Celým tělem narazila do autobusu! Video získává hlavní prémii!

NEPOCHOPÍTE! Celým tělem narazila do autobusu! Video získává hlavní prémii!
Play

Neděle a to znamená jediné! Ocenění čtyř nejlepších videí za poslední týden v Diváckých zprávách! Která videa si rozdělí 20.000 korun? Sledujte Divošky každý den v 19:40 na Primě! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.