Natočvideo

ZAMRZLÉ ČESKO! Tramvaje přimrzají ke kolejím i v Praze

ZAMRZLÉ ČESKO! Tramvaje přimrzají ke kolejím i v Praze

03.12.2014 – Tereza Kušová

V Praze bude do poledne jezdit 90 procent tramvajových linek. Už nyní jezdí v metropoli 17 linek a většina po svých trasách. Do 14 hodin by se měly do pražských ulic vrátit všechny tramvaje. Postupně ubývají náhradní autobusové spoje a metro začíná jezdit podle denního jízdního řádu.

Komplikuje námraza dopravu i ve Vašem okolí? Natočte to a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ve středu ráno je situac v pražské MHD o poznání lepší. Mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková potvrdila, že do ulic byli nasazeni tzv. informátoři, tedy lidé, kteří neustále poskytují lidém informace o spojích městské dopravy v metropoli.

Jako první tramvaj vyrazila do ulic v úterý odpoledne linka 9. K ní se pak přidaly linky 3, 12, 18 a 20. Ve středu po šesté hodině ranní už pražskými ulicemi křižovaly další tramvajové soupravy s čísly 4, 5, 8, 17, 22 a 26. Dašlí 1, 7, 10 a 11 se vrátily na trať před osmou ráno. Tramvaje jezdí po svých obvyklích trasách, až na 3 a 17, které jezdí částečně. Spoje vyjíždějí častěji, aby troleje nestihly zamrznout a neopakovala se úterní ranní situace.

Situaci pražské hromadné dopravy sledujete i vy, diváčtí reportéři. V článku jsou použita videa Zdeňka PolejeTomáše, Jurija Krasna.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!
Play

Divácké zprávy, server NatočVideo.cz a skiareál Kopřivná pro vás připravili zimní soutěž o skvělé ceny. Vítězové si rozdělili balíček v hodnotě 33.000 korun. Celý článek

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!
Play

A nejen to! Chodník končící tyčí a silnice vedoucí do trávníku...Kdo neuvidí, neuvěří. Takové bizarnosti "zdobí" české vozovky. Italové však nezůstávají pozadu. Celý článek

HOKEJOVÝ NÁROĎÁK MĚL FANOUŠKY PO CELÉM ČESKU! Zde jsou ti nejlepší!

HOKEJOVÝ NÁROĎÁK MĚL FANOUŠKY PO CELÉM ČESKU! Zde jsou ti nejlepší!
Play

Dva týdny utekly jako voda a na národní hokejový tým České republiky vybojoval v Praze čtvrtou medaili. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.